Aplikace ASFINAGu Unterwegs (Na cestě)

Název projektu německyASFINAG App Unterwegs

Popis projektu
Více než 440 000 zákazníků nyní využívá komplexní nabídku informací a služeb ASFINAG App. Aby bylo možné v budoucnu udržet nebo zvýšit spokojenost zákazníků, inovace se do aplikace dostanou jen tehdy, pokud budou vycházet přímo z podnětů zákazníků. To lze využít k zajištění řešení nejnovějších problémů a požadavků prostřednictvím kanálu přímé zpětné vazby.

V roce 2016 byly do aplikace "Live Images" a "Traffic Info"  , kromě přípravy na celkovou modernizaci aplikace, integrovány následující funkce. Kromě zdvojnásobení počtu webkamer ASFINAG na cca 1000 kamer bylo v roce 2016 integrováno  více než 300 kamer ze sousedních zemí (Bavorsko, Maďarsko a Slovinsko). Existuje stále rostoucí zájem motoristů o „live“ snímky. Jen v roce 2016 zaznamenal ASFINAG na nabízených webkamerách téměř 500 milionů návštěv.

Se zavedením individuálních oznámení o událostech aplikace ASFINAG aktivně informuje o dopravních překážkách na příslušných trasách na základě personalizovaných uživatelských profilů. V aplikaci je také možnost uložit jednotlivé relevantní trasy. Zákazníci jsou pak informováni v reálném čase, jakmile na jedné z těchto tras dojde k dopravní překážce. Současně s tím byl v roce 2016 zaveden nový nástroj pro interní záznam a redakční zpracování dopravních překážek. Tento krok zajistil nejen kvalitu, ale i včasné zveřejnění dopravních zpráv.
 Zařazení projektu:
Prioritní oblast
  • I.
  • II.
  • III.
Podpoří prioritní akci EU
  • a)
  • b)
Odpovědnost  ASFINAG
Financování ASFINAG
Harmonogram

od 2016