ITS Library
Contact

Do you want to contac us? Write us

Aplikace ASFINAGu Unterwegs (Na cestě)

Název projektu německyASFINAG App Unterwegs

Popis projektu
Více než 440 000 zákazníků nyní využívá komplexní nabídku informací a služeb ASFINAG App. Aby bylo možné v budoucnu udržet nebo zvýšit spokojenost zákazníků, inovace se do aplikace dostanou jen tehdy, pokud budou vycházet přímo z podnětů zákazníků. To lze využít k zajištění řešení nejnovějších problémů a požadavků prostřednictvím kanálu přímé zpětné vazby.

V roce 2016 byly do aplikace "Live Images" a "Traffic Info"  , kromě přípravy na celkovou modernizaci aplikace, integrovány následující funkce. Kromě zdvojnásobení počtu webkamer ASFINAG na cca 1000 kamer bylo v roce 2016 integrováno  více než 300 kamer ze sousedních zemí (Bavorsko, Maďarsko a Slovinsko). Existuje stále rostoucí zájem motoristů o „live“ snímky. Jen v roce 2016 zaznamenal ASFINAG na nabízených webkamerách téměř 500 milionů návštěv.

Se zavedením individuálních oznámení o událostech aplikace ASFINAG aktivně informuje o dopravních překážkách na příslušných trasách na základě personalizovaných uživatelských profilů. V aplikaci je také možnost uložit jednotlivé relevantní trasy. Zákazníci jsou pak informováni v reálném čase, jakmile na jedné z těchto tras dojde k dopravní překážce. Současně s tím byl v roce 2016 zaveden nový nástroj pro interní záznam a redakční zpracování dopravních překážek. Tento krok zajistil nejen kvalitu, ale i včasné zveřejnění dopravních zpráv.
 Zařazení projektu:
Prioritní oblast
  • I.
  • II.
  • III.
Podpoří prioritní akci EU
  • a)
  • b)
Odpovědnost  ASFINAG
Financování ASFINAG
Harmonogram

od 2016