Veletrh RAIL BUSINESS DAYS v Ostravě přilákal více než osm tisíc návštěvníků!
9. 6. 2023

Veletrh RAIL BUSINESS DAYS v Ostravě přilákal více než osm tisíc návštěvníků!

Mezinárodní železniční veletrh a konference RAIL BUSINESS DAYS odstartoval v Ostravě v areálu Trojhalí Karolina v pondělí 5. června a do 7. června přilákal 8 043 návštěvníků.

Těm se představilo více než 110 vystavovatelů z České republiky i zahraničí a třináct kolejových vozidel.

Zahájení veletrhu se ujal ministr dopravy Martin Kupka, generální ředitel Správy železnic Jiří Svoboda, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro dopravu Radek Podstawka a ředitelé veletrhu za společnost VIA PRO MOTION Robert Pagan s Monikou Svobodovou.

Celý článek o této významné akci najdete na stránkách eLogistika.info zde.

TRAFFEX 2023: SRL představí nové bezpečnostní inovace
8. 6. 2023

TRAFFEX 2023: SRL představí nové bezpečnostní inovace

V době, kdy se britský průmysl řízení dopravy připravuje na veletrh Traffex na birminghamském výstavišti NEC (6. – 8. června), oznámila společnost SRL Traffic Systems, největší evropský výrobce a dodavatel mobilních ITS, rozšíření svého portfolia pronájmů.