Společnost Seoul Robotics představí nové, svého druhu první řešení ITS
17. 4. 2023

Společnost Seoul Robotics představí nové, svého druhu první řešení ITS

Společnost Seoul Robotics využije akci ITS America k představení přelomového řešení ITS založeného na patentované platformě pro 3D vnímání SENSR.

Společnost Seoul Robotics na veletrhu představí nejnovější vývoj SENSR a odhalí své nové inovativní řešení ITS, které způsobí revoluci v mobilitě měst. Toto první řešení svého druhu využije 3D vnímání jako nikdy předtím, aby zvýšilo dopravní mobilitu a přineslo zásadní dopad pro chytrá města po celém světě.

Nejmodernější platforma zachycuje bezprecedentní poznatky, které se využívají pro inteligentní dopravní systémy, inteligentní města, inteligentní infrastrukturu a další. Celosvětové aktivní nasazení sahá od největší sítě inteligentních křižovatek ve Spojených státech až po získávání informací o pohybu vozidel po městě a odhalování případů nesprávné jízdy na dálnicích a dálničních nájezdech.

SENSR je hlavní patentovaná technologie společnosti Seoul Robotics, která využívá umělou inteligenci s hlubokým učením k poskytování informací o životním prostředí s vysokým rozlišením pro řadu aplikací ITS. Systém SENSR je vybaven funkcí dynamického filtrování podle počasí a zajišťuje nejvyšší úroveň přesnosti v interiéru i exteriéru, ve dne i v noci a za všech podmínek - dokonce i za hustého sněžení a deště. Společnost uvádí, že tato platforma je nejpřesnějším softwarem pro 3D vnímání na trhu a dokáže sledovat, detekovat a identifikovat stovky objektů najednou v dosahu 4 cm.

Celý článek najdete na stránkách ITS International zde.

POLIS zveřejňuje novou zprávu o dynamickém řízení parkování v ulicích měst
14. 4. 2023

POLIS zveřejňuje novou zprávu o dynamickém řízení parkování v ulicích měst

POLIS vydala novou zprávu o dynamickém řízení parkování v ulicích a vy máte dobrý důvod k nadšení!