Společnost PSI představila na veletrhu InnoTrans 2022 nový systém pro digitalizaci a správu autobusových dep
21. 9. 2022

PSI Transcom GmbH představí na veletrhu InnoTrans 2022 v Berlíně (hala 2.1, stánek 520) poprvé startovací balíček svého v praxi osvědčeného systému pro řízení dep PSItraffic/DMS.

Nový systém PSIeDMS start je považován za vstup do správy vozoven a obsahuje všechny potřebné funkce pro správu vozidel všech typů pohonu, zejména však e-busů. Systém lze nainstalovat a zprovoznit ve velmi krátké době.

Díky systému PSIeDMS start mohou dopravní společnosti rychle digitalizovat své provozní procesy, jako je parkování vozidel, zásobování a expedice, a vizualizovat je v jednom systému. Modulární struktura systému umožňuje postupné rozšiřování podle budoucích požadavků až po plně automatizované řešení. V úvahu se berou různé typy pohonů bez ohledu na velikost vozového parku a také komplexní změny procesů způsobené elektrickými vozidly.

Standardní rozhraní pro správu zatížení a nabíjení je již zahrnuto. Prostřednictvím dalšího standardního rozhraní jsou data o jízdních řádech přenášena z předcházejících systémů a tvoří základ pro plánování jízd vozidel.

Systém, který vychází z požadavků veřejné dopravy a četných zákaznických implementací, nevyžaduje rozsáhlou specifikační fázi. Lze jej realizovat v několika málo krocích a je připraven k provozu po osmi až dvanácti týdnech. Rozšíření na další sklady, nabíjecí stanice a vozidla je možné bez problémů.

Dopravní společnosti mohou těžit z krátkého a nákladově efektivního zavedení systému, vyšší efektivity procesů a vyšší dostupnosti vozidel.

Celý článek najdete na stránkách PSI zde.

Současné trendy a výzvy městské inteligentní mobility na URBISu v Brně
21. 9. 2022

Současné trendy a výzvy městské inteligentní mobility na URBISu v Brně

Letošní URBIS SMART CITY FAIR, veletrh a konference, se konal s podtitulem Veletrh chytrých řešení pro města a obce. Letos byly s URBISem spojeny zajímavé události.