Současné trendy a výzvy městské inteligentní mobility na URBISu v Brně
21. 9. 2022

Současné trendy a výzvy městské inteligentní mobility na URBISu v Brně

Letošní URBIS SMART CITY FAIR, veletrh a konference, se konal s podtitulem Veletrh chytrých řešení pro města a obce. Letos byly s URBISem spojeny zajímavé události.

Jednou z nich byl veletrh FUTURE MOBILITY s praktickými ukázkami na výstavní ploše a související konference.

Pro účely čtenářů ITS knihovny byla nejdůležitější aktivitou odborná konference Současné trendy a výzvy městské inteligentní mobility, která se konala 21. 9. 2022 a přivedla zajímavé přednášející s nejnovějšími poznatky a zkušenostmi.

Pokud jste se neúčastnili osobně, všechny prezentace si můžete projít zde, na stránkách organizátora této odborné konference, Sdružení pro dopravní telematiku (SDT).

Více o SDT se můžete dočíst zde.

Shrnutí po brněnském veletrhu 2022 se všemi jeho akcemi si můžete přečíést na stránkách organizátora zde.

Úvodní obrázek: www.pixabay.com, Fotografie: Centrum dopravního výzkumu

WEBINÁŘ – Jak zdokonalit veřejnou dopravu pomocí lepší konektivity vozidel
20. 9. 2022

WEBINÁŘ – Jak zdokonalit veřejnou dopravu pomocí lepší konektivity vozidel

Podívejte se na tento webinář, který vznikl ve spolupráci se společnostmi Digi International a Genetec a poslechněte si přednášející, kteří budou diskutovat o tom, jak lze pomocí nejnovějších řešení internetu věcí zlepšit směrování, plánování, efektivitu využití paliva a pohodlí cestujících.