Společnost Delivery Mates uklízí s e-koly Laundryheap
6. 10. 2023

Společnost Delivery Mates uklízí s e-koly Laundryheap

Služba praní prádla na vyžádání plánuje expanzi s využitím středisek firmy Bike as a Service

Poskytovatel služeb praní a čištění prádla na vyžádání Laundryheap chce urychlit rozšíření své flotily nákladních kol ve Velké Británii a Evropě díky spolupráci se společností Delivery Mates, která se specializuje na kola jako službu.

Společnost Laundryheap tvrdí, že se jí podařilo prokázat, že nahrazením dodávky dvěma nákladními koly lze snížit emise CO2 o 34 tun ročně, což odpovídá ujetí 5 500 km malým benzinovým autem. Společnost Delivery Mates bude poskytovat služby pro svůj vozový park jízdních kol včetně údržby, servisu a oprav, správy vozového parku, telematického úložiště a pojištění.

Společnost Laundryheap plánuje spustit provoz nákladních kol v Manchesteru a Birminghamu do konce roku 2023 a tvrdí, že zapojení společnosti Delivery Mates znamená zkrácení předpokládané doby opravy kol ze dvou týdnů na 24 hodin. Jon Mahood, finanční ředitel společnosti Laundryheap, označuje nabídku „Bike as a Service“ za vynikající a říká, že společnost Delivery Mates má „rozsáhlé zkušenosti s elektrickými nákladními koly“.

Ercilio Oliveria, generální ředitel a zakladatel společnosti Delivery Mates, říká, že obě společnosti mají „velmi podobné cíle v oblasti expanze a životního prostředí“.

Společnost Laundryheap plánuje využívat stávající nákladní cyklistická centra společnosti Delivery Mates k doručování zásilek na nových trzích ve Spojeném království.

Celý článek najdete na stránkách ITS International zde.

TagMaster dodává systémy umělé inteligence do tunelového systému obchvatu Stockholmu
5. 10. 2023

Společnost TagMaster byla prostřednictvím své francouzské dceřiné společnosti Citilog pověřena dodávkou systémového řešení pro řízení incidentů na základě umělé inteligence a hlubokého učení pro probíhající infrastrukturní projekt Förbifart Stockholm.