WEBINÁŘ – Jak zdokonalit veřejnou dopravu pomocí lepší konektivity vozidel
20. 9. 2022

WEBINÁŘ – Jak zdokonalit veřejnou dopravu pomocí lepší konektivity vozidel

Podívejte se na tento webinář, který vznikl ve spolupráci se společnostmi Digi International a Genetec a poslechněte si přednášející, kteří budou diskutovat o tom, jak lze pomocí nejnovějších řešení internetu věcí zlepšit směrování, plánování, efektivitu využití paliva a pohodlí cestujících.

Řečníci v tomto obohacujícím webináři hovoří zejména o tom, jak lze pomocí nejnovějších řešení internetu věcí zlepšit směrování, plánování, efektivitu spotřeby paliva a pohodlí cestujících ve veřejné dopravě. Dozvíte se, jak společnosti Genetec a Digi International spolupracovaly s Chicagským dopravním úřadem na vývoji inovativního pilotního projektu počítání cestujících, který analyzuje obsazenost vozidel v reálném čase, aby byla zajištěna co nejefektivnější a nejspolehlivější doprava s kratšími čekacími dobami.

Na tomto webináři se dozvíte mimo jiné:
  • Jaké jsou výhody připojení vozidel pro sledování dopravních vozových parků v reálném čase.
  • Jak analyzovat údaje o obsazenosti pro vytvoření projekčních modelů a následně lepší řízení poptávky po dopravě.
  • Jaká existují bezdrátová řešení, která umožňují sledovat polohu a obsazenost vozidel a zvyšují bezpečnost cestujících pomocí palubního videa.
  • Jak moderní mobilní řešení nabízejí výrazné zlepšení rychlosti uplinku a datové propustnosti.
  • A v neposlední řadě se dozvíte, jak můžete bezpečně konfigurovat, monitorovat a spravovat zařízení v bezdrátové síti pomocí cloudového nástroje Digi Remote Manager®.

Webinář můžete shlédnout po registraci na stránkách ITS International zde.

MADRID MOBILITY 360: INTEGROVANÉ ŘEŠENÍ EMT PRO SYSTÉM MAAS
19. 9. 2022

MADRID MOBILITY 360: INTEGROVANÉ ŘEŠENÍ EMT PRO SYSTÉM MAAS

„Madrid Mobility 360“ nabízí jedinečné plně funkční řešení MaaS, včetně rezervací, odemykání a plateb, a inovativní řešení nad rámec výkonného plánovače tras.