Nové partnerství poskytuje živé rezervace parkovacích míst přímo ve voze
20. 3. 2023

Nové partnerství poskytuje živé rezervace parkovacích míst přímo ve voze

Společnost Parkopedia, poskytovatel služeb pro propojená vozidla, oznámila, že bude spolupracovat s globální podnikovou rezervační platformou Simplenight, aby řidičům poskytla novou řadu možností parkování, nabíjení a placení přímo ve vozidle.

V počáteční fázi budou k dispozici globální parkovací data pokrývající lokality na ulici i mimo ni a možnost rezervovat a platit parkovací místa přímo z vozidla, přičemž v budoucnu se plánuje přidání služeb nabíjení elektrických vozidel.

Simplenight poskytuje přizpůsobitelnou a robustní platformu, která umožňuje společnostem po celém světě nabízet možnosti rezervací v reálném čase v různých kategoriích, jako je stravování, ubytování, atrakce, akce, pohonné hmoty, parkování, nakupování a další.

Jedinečná platforma je navržena tak, aby ji bylo možné bezproblémově integrovat do informačních a zábavních systémů a navigací výrobců automobilů, stejně jako do mobilních aplikací a hlasových asistentů. Výrobcům automobilů se tak zjednodušuje proces přidávání propojených služeb do vozidel - řidičům se tak nabízí další hodnota prostřednictvím inovativních propojených funkcí.

Jedinečný produkt Park and Charge společnosti Parkopedia kombinuje globální databázi parkovacích a nabíjecích míst společnosti se sofistikovanou platební platformou ve vozidle, která umožňuje řidičům bez námahy najít a zaplatit parkovací a nabíjecí relace jako součást kompletního uživatelského zážitku pro řidiče elektromobilů.

Nejnovější partnerství společnosti zajistí, že výrobci automobilů budou moci svým zákazníkům nabídnout integrovanější a uživatelsky přívětivější způsob parkování, nabíjení a placení, protože řidiči kladou stále větší důraz na sofistikované technologie v automobilech.

Celý článek najdete na stránkách tti zde.

Ridango zavádí bezkontaktní platby v litevských autobusech
17. 3. 2023

Ridango zavádí bezkontaktní platby v litevských autobusech

Estonská technologická společnost Ridango vytváří bezkontaktní platební řešení pro litevský dopravní podnik Klaipeda. Služba Tap'n'Go bude v létě zavedena v Klaipedě, třetím největším městě v zemi.