ITS Knihovna
Kontakt

Chcete nás kontaktovat? Napište nám na

Novinky
Aplikace Dubai Taxi Corporation obsahuje nové, ještě chytřejší služby
18. 9. 2023

Aplikace Dubai Taxi Corporation obsahuje nové, ještě chytřejší služby

Společnost Dubai Taxi Corporation ve snaze poskytovat bezpečné a udržitelné digitální dopravní služby spouští nové služby pro uživatele aplikaci DTC.

Dceřiná společnost dubajského úřadu pro silnice a dopravu (RTA) Dubai Taxi Corporation (DTC) oznámila spuštění čtyř chytrých a inovativních služeb ve své digitální aplikaci (DTC App). Tento krok je v souladu se strategií digitální transformace společnosti DTC a jejím průkopnickým úsilím v oblasti poskytování bezpečných a udržitelných digitálních dopravních služeb, které přispívají k celosvětovému prvenství Dubaje v oblasti dopravních služeb.
 
Jednou z prémiových služeb, které DTC v poslední době poskytuje, je služba „hodinového pronájmu“, která má vyhovovat požadavkům obyvatel, turistů a podnikatelů, jakož i turistických zařízení, jako jsou hotely, cestovní kanceláře, letecké společnosti a další veřejné i soukromé subjekty. Uživatelé mohou prostřednictvím této služby uskutečnit mnoho nonstop cest bez určení konkrétního cíle. Dále mohou cestující řidiče navádět na konkrétní místa. Služba vychází vstříc vedoucím pracovníkům firem tím, že jim umožňuje objednat si jednu limuzínu na několik schůzek s možností více zastávek v rámci služebních cest. Služba je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a umožňuje uživatelům absolvovat všechny cesty jedním vozidlem namísto přepínání mezi různými vozidly, což jim šetří čas, úsilí i náklady.
 
Společnost DTC rovněž spustila službu „Ztráty a nálezy“, která umožňuje cestujícím, kteří během cesty ztratí některou ze svých věcí, získat ji zpět komunikací s řidičem nebo výběrem funkce „Žádost o navrácení ztracené věci“ v dostupném hlášení o cestě v aplikaci DTC a zajistit její vrácení.
 
Celý článek najdete na stránkách Intelligent Transport zde.
Obrázek: www.pixabay.com
 

Pokračujte ve čtení

Společnost Q-Free nainstaluje adaptivní řízení signálu na orlandské silnici I-Drive
15. 9. 2023

Společnost Q-Free nainstaluje adaptivní řízení signálu na orlandské silnici I-Drive

Floridská turistická lokalita je domovem studií Universal Studios a Sea World