ITS Knihovna
Kontakt

Chcete nás kontaktovat? Napište nám na

Zlepšení lehké železnice (Luas)

Název projektu anglickyImprovements to Light Rail (Luas) RTPI

Popis projektu
Luas Travel Alert Module je součástí Luas Forecast System, který spravuje data RTPI pro webové stránky a aplikace Luas. Tento modul usnadňuje a automatizuje komunikaci v případě narušení služeb Luas. V roce 2016 byl aktualizován modul Luas Travel Alert, který řídí zprávy vydané prostřednictvím toků aplikací a webů RTPI. Tato aktualizace umožňuje společnosti Luas vydávat zprávy specifické pro platformu v případě přerušení služby. Tím se informace dostupné na webových stránkách a aplikacích dostanou na úroveň zobrazování informací cestujícím na trati. Luas Travel Alert Module umožňuje pracovníkům Luas:
  • Provést změnu zprávy o stavu linky;
  • Provést změnu zprávy o stavu platformy;
  • Zapnutí / vypnutí dat RTPI platformy;
  • Změnit stránku aktualizace webových stránek a
  • Tweetování aktuální informace z @Luas.
Když služby fungují normálně, všechny tyto kanály vysílají pozitivní zprávu. Pokud dojde k přerušení služby, jsou tyto kanály aktualizovány tak, aby vysílaly informační zprávu pro postižené platformy a linku. Tyto zprávy jsou specifické pro jedinečnou situaci přerušení služby.

95 % předpovědí napříč všemi kanály je do 1 minuty od sebe, což je v rámci specifikace návrhu. Předpovědi nového rozšíření LCC budou monitorovány z hlediska přesnosti, jakmile linka na konci roku 2017 vstoupí do osobní dopravy.

Zařazení projektu:
Prioritní oblast I.
Podpoří prioritní akci EU a)
Odpovědnost  TII
Harmonogram 2013 - 2017
Kontakt https://m.luas.ie/map/