T2 zjednodušuje městské parkování a zlepšuje zážitek z města
21. 7. 2023

T2 zjednodušuje městské parkování a zlepšuje zážitek z města

City of Lancaster je historické město v centrální Pensylvánii je domovem téměř 60 000 obyvatel.

Lancaster Parking Authority (LPA) je nezávislá obecní jednotka, která byla založena v roce 1966. LPA provozuje parkovací garáže Lancaster, mimouliční parkoviště a přibližně 1200 parkovacích míst na ulici.

Larry J. Cohen je výkonným ředitelem Lancaster Parking Authority (LPA), společnosti, která v roce  2017 převzala správu rezidenčního parkování a odpovědnost za vymáhání parkování v Lancasteru.

Lancaster používal roztříštěný software pro správu parkování, který byl v podstatě neúčinný. „Provozovali jsme sedm nebo osm různých softwarových programů – fakturační, on-street, off-street, kiosky, mobilní platby, kreditní karty, bezpečnostní systémy, kamerové systémy,“ říká Cohen. "Potřebovali jsme, aby byl systém pro naše zaměstnance lépe ovladatelný a efektivnější a našim zákazníkům poskytoval uživatelsky přívětivější prostředí."

LPA potřebovala komplexní systémové řešení pro vynucování a správu povolení, které by zahrnovalo výkonný backendovou kancelář pro správu všech dat v reálném čase pro podporu různých integrací. Šlo jen o to najít správného partnera.

Cohen  chtěl podniknout další kroky k modernizaci City a LPA. Jeho vizí bylo umožnit parkovištím i řidičům v Lancasteru větší autonomii, aby mohli řídit vlastní parkování od začátku do konce, a zároveň decentralizovat způsob, jakým město tradičně v parkování podnikalo. Chtěl také zlepšit integritu příjmů a zvýšit bezpečnost zaměstnanců pomocí bezhotovostního systému, který by byl snadno použitelný pro administraci i zákazníky.

„Doufali jsme v řešení, které by zvýšilo příjmy a podpořilo pro nás bezhotovostní prostředí, předpokládali jsme použití technologie rozpoznávání registračních značek (LPR) s moderním systémem PARCS pro všech sedm našich garáží a silným back-office softwarem. systém jako Flex,“ řekl Cohen.

Řízení parkování v jakémkoli prostředí – městském, nemocničním, univerzitním, nezávislém – může být velmi složité a obvykle zahrnuje několik samostatných systémů. Aby LPA zjednodušila a sjednotila správu všech aspektů jejich městského parkování, využila řešení UPsafety PE a T2 PARCS.

Společnost LPA plánuje přidat do svých řešení T2 další funkce a integrace, aby dále optimalizovala provoz, rozšířila možnosti a plánovala růst.

T2 pokračuje ve spolupráci s LPA v jejím poslání zůstat progresivním městským provozem, který soustředí zákaznickou zkušenost s cílem zajistit hladký tranzitní zážitek ve městě Lancaster.

T2 je největším poskytovatelem řešení pro parkování a mobilitu v Severní Americe. S více než 27 lety v podnikání T2 nyní obsluhuje více než 2 000 zákazníků a udržuje největší zákaznickou komunitu s více než 7 500 aktivními členy. T2 pomáhá univerzitám, obcím, operátorům, zdravotnickým kampusům a dopravním uzlům generovat příjmy a efektivně fungovat pomocí komplexní integrované sady řešení s bezdotykovými a bezkontaktními funkcemi.

Celý článek najdete na stránkách Parking Network zde.

Aplikovaný systém MaaS: zavádění mobility jako služby v topograficky rozmanitém Skotsku
20. 7. 2023

MaaS Scotland, síť společnosti Technology Scotland, dosáhla s blížícími se čtyřmi lety provozu významného pokroku. Se svými více než 70 členy z řad organizací veřejného a soukromého sektoru z celého dodavatelského řetězce MaaS je jednou z největších sítí svého druhu v Evropě.