Konference ITS Amerika se zúčastnilo téměř 3000 účastníku ze 31 zemí
15. 5. 2023

Konference ITS Amerika se zúčastnilo téměř 3000 účastníku ze 31 zemí

Koncem dubna oficiálně skončila konference a výstava ITS America s historicky největším počtem registrovaných odborníků na ITS za poslední roky a oznámila, že hostitelským městem pro rok 2024 bude Phoenix.

Za účasti téměř 3 000 odborníků z 31 zemí, 47 států a District of Columbia se delegáti seznámili s nejmodernějšími dopravními technologiemi, vzdělávacími programy a ukázkami předních organizací v oboru.

Tým TTi byl celý týden přítomen a informoval o této události prostřednictvím zpráv, videorozhovorů a dokonce i podcastu.

„Neuvěřitelná účast na letošní akci je důkazem odhodlání a odhodlání všech v oblasti inteligentních dopravních systémů,“ řekla Laura Chaceová, prezidentka a generální ředitelka ITS America. „Jsem přesvědčena, že rozhovory a vztahy navázané během tohoto týdne urychlí schopnost odvětví zavádět technologie do projektů, aby se zajistilo, že budeme v příštích letech podporovat budoucí mobilitu.“

Mezi hlavní body konference patřilo více než 100 vzdělávacích zasedání zaměřených na nové technologie, inteligentní a digitální infrastrukturu, propojená vozidla V2X. Dále mohli účastníci zažít 400 exkluzivních přednášejících, včetně Ministerstva dopravy USA (U.S. Department of Transportation), Build America Bureau, Michelin, Accenture, Google, HNTB, AECOM, AASHTO, Open Mobility Foundation a FHWA. Dvě plenární zasedání byla zaměřena na digitální infrastrukturu a zavádění inovativních technologií pro vytváření spravedlivých dopravních systémů.

„Letošní konference a výstava ITS America byla velmi úspěšná. Pomáhat koordinovat největší výroční akci, která se v poslední době konala, bylo neuvěřitelně obohacující,“ řekla Jaime McAuley, ředitelka akcí ITS America ve společnosti RX. „Nyní se zaměřujeme na konferenci ITS America Conference & Expo 2024.“

Článek najdete na stránkách tti zde.

Nákladní železniční doprava na správné cestě
12. 5. 2023