Jak nejlépe využít data o mobilitě? To se dozvíte na NAPCORE MOBILITY DATA DAYS v Budapešti
8. 11. 2023

Včera začala třídenní konference dedikovaná využívání dat v mobilitě. DATA4PT je u toho!

Data jsou klíčem k multimodalitě a interoperabilitě a DATA4PT bude mít hlavní slovo na konferenci NAPCORE Mobility Data Days v maďarské Budapešti, aby pomohla rozvoji městské mobility. Tato zasedání a panely se budou zabývat tématy, která jsou na špičce mobility, od analýzy dat a interoperability až po to, jak mohou data podpořit multimodální chování při cestování.

Tato akce je ideálním místem pro DATA4PT, vzhledem k tomu, že DATA4PT si klade za cíl pokročit v praxi sdílení dat v sektoru veřejné dopravy podporou vývoje standardů a modelů pro výměnu dat, aby byly naplněny potřeby poskytovatelů multimodálních cestovních informačních služeb.

Co nás čeká?

Středa 8. listopadu 2023

9:30 - 11:00: Implementace multimodálních informačních služeb o cestování a úvahy o připravovaných multimodálních digitálních službách mobility

13:30 - 15:00: Výzvy železniční interoperability v rámci multimodálních rezervačních aspektů

15:30 - 17:00: Digitalizace v oblasti parkování a dopad na datový prostor mobility a NAPS

Čtvrtek 9. listopadu 2023

11:30 - 12:45: Budoucnost NAPCORE je tu i nadále

Záznamy z přednášek budeme průběžně aktualizovat.

CITIBEATS: HLEDÁNÍ „NO TAK CO
7. 11. 2023

CITIBEATS: HLEDÁNÍ „NO TAK CO" K ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ LIDÍ

Analytická platforma, která mění názory ve velkém měřítku na smysluplná data.