ITS Knihovna
Kontakt

Chcete nás kontaktovat? Napište nám na

Novinky
FLIR představí na veletrhu Intertraffic automatickou detekci incidentů pomocí AI Trafibot
22. 4. 2024

FLIR představí na veletrhu Intertraffic automatickou detekci incidentů pomocí AI Trafibot

Společnost FLIR se na letošním veletrhu Intertraffic Amsterdam chystá představit špičkové inovace v oblasti umělé inteligence, které slibují optimalizaci dopravního toku.

Mezi nejvýznamnější události bude patřit představení FLIR Trafibot AI, revolučního řešení pro automatickou detekci meziměstských incidentů a sběru dopravních dat.TrafiBot AI, kompaktní a odolné kamerové řešení pro monitorování CCTV, bude na veletrhu Intertraffic zaslouženě v centru pozornosti. Tento inovativní produkt nabízí automatickou detekci incidentů, sběr dopravních dat, a dokonce i detekci kouře. Díky svým kompaktním rozměrům a odolné konstrukci je ideální pro nasazení v různých dopravních scénářích, což zajišťuje spolehlivé a efektivní řízení dopravy.
 
Díky patentované technologii 3D sledování situací s umělou inteligencí nastavuje TrafiBot AI nový standard kvality detekce a přesnosti sběru dopravních dat. Jeho výkon je bezkonkurenční i v těch nejnáročnějších prostředích, jako jsou tunely, mosty a dálnice. A co je na tom nejlepší? Vlastní technologie AI společnosti FLIR zajišťuje, že její používání bude bez licencí.
 
Společnost FLIR není jen o špičkové technologii, ale také o praktických řešeních. Předvede bezproblémovou integraci svých nejmodernějších senzorů s umělou inteligencí do semaforů, což je chytré řešení pro pokročilé monitorování dopravy ve složitých městských prostředích. Nejde jen o koncept, ale o hmatatelnou realitu, která mění způsob komunikace mezi vozidly, infrastrukturou a chodci.
 
Článek najdete na stránkách tti zde.
Obrázek: www.pixabay.com
 

Pokračujte ve čtení

Google Maps se připojují k systému TN-ITS, čímž zvyšují aktuálnost a přesnost ITS
19. 4. 2024

Google Maps se připojují k systému TN-ITS, čímž zvyšují aktuálnost a přesnost ITS

Google Maps, jedna z celosvětově nejpoužívanějších mapových platforem, jsou nejnovějším partnerem TN-ITS komunity. Toto partnerství představuje významný milník pro platformu koordinovanou ERTICO, která sdružuje přední výrobce map spolu s některými klíčovými silničními úřady v Evropě.