Dubajská společnost RTA přidává do své platební aplikace nové inovativní funkce
17. 8. 2023

Dubajská společnost RTA přidává do své platební aplikace nové inovativní funkce

Aplikace Dubaj RTA nol Pay s osvěženým designem a novými funkcemi si klade za cíl zlepšit zážitek z dopravy v Dubaji pro obyvatele i návštěvníky.

Dubajský úřad pro silnice a dopravu (RTA) vydal aktualizovanou verzi aplikace nol Pay s novým designem a inovativními funkcemi. Tato oficiální platební platforma se snaží zlepšit dopravní zážitek v Dubaji pro obyvatele, návštěvníky a turisty z celého světa.

Aktualizovaná verze aplikace nol Pay byla vylepšena o čtyři inovativní funkce pro uživatele karet nol. Mezi tyto funkce patří:
  • Možnost okamžitého dobití zůstatku kdykoli, kdekoli a na všech platformách, což uživatelům umožňuje bez námahy dobít svou nol kartu prostřednictvím inovativní aplikace.
  • Umožňuje také uživatelům žádat o personalizované karty nol a obnovovat jejich platnost propojením účtu RTA s účtem digitálního průkazu totožnosti.
  • Kromě toho byl proces registrace neidentifikovaných nol karet zjednodušen tím, že uživatelé se mohou přihlásit pomocí svých digitálních ID účtů.
  • Aplikace také nabízí službu sledování stavu žádosti a zasílání oznámení, takže uživatelé mohou být snadno informováni o stavu své žádosti.

Zákazníci ušetřili čas, protože nemuseli zadávat své údaje ručně, a proces žádosti o službu se výrazně zkrátil. Aplikace také umožnila propojení všech zákaznických karet a jejich správu prostřednictvím účtů v aplikaci.

Díky službám, které aplikace nol Pay nabízí, se stává nezbytným nástrojem pro cestující, kteří dojíždějí různými druhy dubajské veřejné dopravy. Aplikace funguje na všech zařízeních vybavených technologií Near Field Communication (NFC) a také na digitálních platformách Android, Apple a Huawei.

V souladu s neustálým růstem a inovacemi v Dubaji se společnost RTA snaží nabízet bezproblémová dopravní řešení, která uspokojí potřeby obyvatel i návštěvníků. Díky tomuto procesu se aplikace nol Pay stává špičkovou volbou pro zákazníky, kteří hledají bezproblémové a efektivní dopravní služby v celé Dubaji.

Předplacená čipová karta nol je k dispozici ve čtyřech typech: pro dospělé, studenty, seniory a osoby s rozhodovacími schopnostmi, a slouží tak všem vrstvám společnosti. Karta umožňuje uživatelům pohodlně platit jízdné v dopravních prostředcích společnosti RTA, včetně metra, tramvají a autobusů. Lze ji také použít na taxíky, námořní dopravu, veřejné parkoviště, turistické atrakce a obchody, a to vše pouhým klepnutím na kartu.

Článek včetně obrázku najdete na stránkách Intelligent Transport zde.

Řídicí místnosti se připravují na narušení umělou inteligencí
16. 8. 2023

Řídicí místnosti se připravují na narušení umělou inteligencí

Od cloudu po umělou inteligenci – v oblasti technologií pro dispečerské pracoviště přicházejí velké změny. Adam Hill se ptá odborníků ze společností Barco, UVS a Swarco, jaký vývoj pozorují v souvislosti s nárůstem počtu datových bodů.