Ve Spojeném království se blíží dokončení jedinečného centra Assured CAV pro vývoj připojených a autonomních vozidel
1. 12. 2020

V britských Midlands pracuje HORIBA MIRA na dokončení výstavby nového zařízení.

Nové, celosvětově jedinečné, centrum pro vývoj CAV bylo navrženo tak, aby poskytlo Spojenému království výhodu komplexního prostředí pro zrychlení výzkumu a vývoje připojených a autonomních vozidel. Umožní automobilovému průmyslu, tvůrcům politik a vládě vyvinout technologie CAV a zajistit jejich odolnost proti širokému spektru možných událostí na veřejných komunikacích, než budou dány k dispozici spotřebitelům do běžného provozu.
Zařízení Assured CAV plánuje HORIBA MIRA otevřít v březnu 2021 po investici ve výši 100 milionů GBP v posledních letech.

Více informací, včetně toho, jaké služby Assured CAV od příštího roku nabídne, se můžete dočíst v  originále článku Traffic Technology Today.

Krokodýl, který ví nejen o každé bouračce
25. 11. 2020

Krokodýl, který ví nejen o každé bouračce

O to, aby cesty po evropských silnicích byly co nejjednodušší se už téměř pět let snaží projekt Crocodile.