05 - 07 čer.                 čer. 2024              2024

Rotterdam: Urban Future 2024

Každý rok se koná v jiném městě a tisíce CityChangers z celého světa se dělí o to, jak vytvářejí transformaci a jaké chyby dělají, čímž urychlují změny a úspěšně utvářejí budoucnost našich měst.

Kdo se účastní? Aktivisté, vlivní lidé a lídři se scházejí, aby společně jednali.  Zastupují např. urbanismus, architekturu, mobilitu, energetiku, nemovitosti, bydlení, technologie a veřejnou správu.

Ne nadarmo je Urban Future známá jako nejinspirativnější evropská akce zaměřená na udržitelnost měst - jakmile se o tom přesvědčíte, budete spěchat, abyste se k nám v červnu připojili.

Připravujeme se na inspirativní vyprávění příběhů, polarizující diskuse a nefiltrované know-how - v 60 poutavých sezeních, 35 exkurzích a přibližně 20 doprovodných akcích.

Více informací najdete na stránkách pořadatele zde.