Google Maps se připojují k systému TN-ITS, čímž zvyšují aktuálnost a přesnost ITS
19. 4. 2024

Google Maps, jedna z celosvětově nejpoužívanějších mapových platforem, jsou nejnovějším partnerem TN-ITS komunity. Toto partnerství představuje významný milník pro platformu koordinovanou ERTICO, která sdružuje přední výrobce map spolu s některými klíčovými silničními úřady v Evropě.

Chytrá, bezpečná a udržitelná mobilita pro všechny: Intertraffic Amsterdam
17. 4. 2024

Chytrá, bezpečná a udržitelná mobilita pro všechny: Intertraffic Amsterdam

Globální mobilita čelí v době urbanizace, ekologických problémů a technologického pokroku mnohostranným výzvám. Nejen tato témata budou řešena v rámci veletrhu Intertraffic Amsterdam. Tato jedinečná událost se koná již za dva dny!

Společnost Butler County RTA zavádí inovativní systém prodeje jízdenek
15. 4. 2024

Společnost Butler County RTA zavádí inovativní systém prodeje jízdenek

Společnosti NEORide a Transit ve spolupráci s místními agenturami zavádějí v okrese Butler v Ohiu prodej jízdenek na účet, čímž zcela mění způsob, jakým cestující přistupují nejen k dopravním službám, ale také platbám za ně.

V Tempe v Arizoně se bude pilotovat řešení nové generace pro přednostní odbavení vozidel záchranné služby
11. 4. 2024

Společnost LYT, poskytovatel inteligentních propojených dopravních technologií, podepsala ve spolupráci se společností Transpo Group novou dohodu s městem Tempe v Arizoně a s Maricopa Association of Governments (MAG) o pilotním provozu řešení LYT.emergency, které nabízí přednostní odbavení vozidel v nouzových situacích (EVP).

Las Vegas zapojí umělou inteligenci pro zvýšení bezpečnosti chodců
8. 4. 2024

Las Vegas zapojí umělou inteligenci pro zvýšení bezpečnosti chodců

Grant ve výši 1,4 milionu dolarů financuje pilotní projekt v koridoru Fremont Street

Nové videonávody NeTEx a SIRI
3. 4. 2024

Nové videonávody NeTEx a SIRI

Seznamujete se s NeTEx a SIRI? Je jisté, že zlepšení způsobu, jakým spravujete svá data jako provozovatel veřejné dopravy, může přinést revoluci v celé nabídce služeb. Abyste z těchto změn mohli plně těžit, je důležité naučit se používat důležité nástroje, jako jsou NeTEx a SIRI, standardy EU pro výměnu dat pro multimodální systémy mobility.

Dopravní infrastruktura Irska zahajuje pilotní studii bezpečnosti silničního provozu C-ITS
3. 4. 2024

Irská dopravní infrastruktura (TII) zahájila pilotní program pro technologii propojených vozidel na silnicích, známou také jako kooperativní inteligentní dopravní systémy (C-ITS).

Citilog přináší řešení pro detekci vozidel v tunelu Schnelsen
2. 4. 2024

Citilog přináší řešení pro detekci vozidel v tunelu Schnelsen

Siemens Hamburg a dopravní oddělení německého města si vybrali software AID

IBTTA je zcela šokována zřícením mostu Francise Scotta Keye
28. 3. 2024

IBTTA je zcela šokována zřícením mostu Francise Scotta Keye

Organizace vydala prohlášení, ve kterém vyjadřuje hluboký zármutek kvůli ztrátám na životech v Baltimoru

Převratné novinky v tokijském metru Toei
25. 3. 2024

Převratné novinky v tokijském metru Toei

Stanice Toei Subway Tochomae v Tokiu zavádí moderní vícejazyčný komunikační systém, jehož cílem je zlepšit přístupnost pro cestující různého původu a schopností.

Sunderland učinil další krok na cestě k autonomní dopravě
22. 3. 2024

Sunderland učinil další krok na cestě k autonomní dopravě

Město Sunderland se chystá vstoupit do nové éry mobility díky novému Sunderland Advanced Mobility Shuttle (SAMS), který představuje významný milník na cestě města k autonomní dopravě a zároveň poskytuje možnosti školení a nové špičkové dovednosti.

San Francisco bojuje s dopravními kolizemi
20. 3. 2024

San Francisco bojuje s dopravními kolizemi

Od začátku příštího roku budou nově na 33 místech rychlostní kamery z důvodu vysokého počtu kolizí ve městě.

Aimsun a Yunex dodají digitální dvojče pro Tees Valley
18. 3. 2024

Aimsun a Yunex dodají digitální dvojče pro Tees Valley

Data v reálném čase ze systémů Stratos a UTC-UX společnosti Yunex jsou integrována do systému Aimsun Live. Úřad Tees Valley Combined Authority ve Spojeném království si vybral společnosti Yunex Traffic a Aimsun, aby poskytly digitální dvojče, které pomůže s řízením dopravy.

Společnost ST Engineering získala zakázku na řešení chytrého parkování v nákupním centru Dubai Mall
14. 3. 2024

Společnost ST Engineering oznámila, že její divize Urban Solutions rozšíří svou technologii TransCore pro výběr mýtného, která se v současné době používá v mýtném systému společnosti Salik Company v Dubaji, na systém inteligentního parkování v jednom z největších nákupních center na světě, Dubai Mall.

TransLink testuje novou aplikaci pro sdílení multimodální dopravy
12. 3. 2024

TransLink testuje novou aplikaci pro sdílení multimodální dopravy

Společnost TransLink představuje RideLink, novou aplikaci integrující služby dopravy, sdílení automobilů a jízdních kol, jejímž cílem je zjednodušit plánování, rezervace a platby za cesty a potenciálně změnit způsob dojíždění do práce v rámci Vancouverské metropole.

Aplikace pro autobusy v reálném čase Go-Ahead získala povolení
8. 3. 2024

Aplikace pro autobusy v reálném čase Go-Ahead získala povolení

Aplikace byla spuštěna v Brightonu a Hove a bude integrována regionálními autobusovými dopravci ve Velké Británii.

Displaying results 1-16 (of 669)
  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >